Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЖЕНЦІВ З УКРАЇНИ

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   У Міській адміністрації відбулася нарада щодо ситуації в Україні.

    

   На запрошення Президента Пьотра Кшистека в ньому взяли участь:

   - Генрик Колодзей, Почесний консул України в Щеціні

   - Ян Сирник, Союз українців у Польщі, філія в Щеціні

   – отець Павло Стефановський, парох св. Миколая в Щеціні

   - Катерина Завіженець, асоціація Mi-Gracja.

   – Кшиштоф Соска, заступник мера Щеціна

   - Щепан Стемпінський, уповноважений мер Щеціна з питань безпеки

   Учасники зустрічі обговорили ситуацію в Україні у зв'язку зі збройним нападом Росії. Обговорювалися можливі форми допомоги та підтримки, як для громадян України, які залишилися в країні, так і для потенційних біженців, які також можуть приїхати до Щеціна.

   Щецінське відділення Спілки українців у Польщі проводить збір коштів і звертається до всіх бажаючих з проханням про підтримку. Номер рахунку:

   20 1090 1492 0000 0001 4312 2731 з анотацією «для поранених» або «для дітей».

   – Ми спрямовуємо свої думки в бік України. Ми вже маємо інформацію про постраждалих та громадян України, які, не впевнені у своїй долі і тікають з країни. Наше завдання — якнайкраще підготуватися до різних сценаріїв. Місто Щецін готове допомогти. Форма і масштаб підтримки будуть строго визначені з урядом, - каже Пьотр Кшистек, президент Щеціна.

   У цій особливій ситуації я хотів би звернутись до всіх роботодавців, які працевлаштовують громадян України, з проханням продемонструвати підтримку та далекосяжне розуміння у ці важкі часи, – сказав Генрік Колодзей, Почесний консул України в Щеціні.

   Також повідомляємо, що сьогодні о 18:00 на пл. Солідарності, відбудеться демонстрація протесту проти війни. Участь у ній візьме в тому числі Президент міста Пьотр Кшистек.

   На знак солідарності у вікні офісу президента міста вивісили прапори України.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!