Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Фабрика води: перший день тестування вже позаду

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Фабрика води: перший день тестування вже позаду

   Фабрика води: перший день тестування вже позаду

   Що це був за день! Вода переповнювала басейни, в саунах панувала спекотна атмосфера, а в Освітньому центрі панувала спрага до знань та розваг. Перший день випробувань "Фабрики води" позаду.

   Судячи з посмішок на обличчях перших тестувальників, можна з упевненістю сказати: "Ми це зробили". Фабрика води працює і гарантує всім бажаючим чудові пригоди. Явка відвідувачів була однозначно на високому рівні, адже кожна з тестових зон не пустувала ні на мить.

   Першими атракціонами скористалися відвідувачі Освітнього центру. За першими відгуками, їм дуже сподобався блок космічної тематики, де можна було відчути себе пілотом космічного корабля, та блок океанічної тематики, де їх найбільше вразив величезний тунель, що веде до підводних глибин. У зоні аквапарку в облозі перебували гірки. Великою популярністю користувався автодром. Ті, хто мав азартну жилку, намагалися побити рекорди знову і знову. Сауна також вражала. За відгуками наших гостей, стандарт сауни та дизайн окремих саун набув світового рівня.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!