Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   Wielkie sportowe emocje w Szczecinie

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Wielkie sportowe emocje w Szczecinie

   Już 6. września br. na stadionie przy ul. Litewskiej w Szczecinie będziemy podziwiać gwiazdy lekkiej atletyki podczas rywalizacji w Memoriale Wiesława Maniaka – jednego z najważniejszych mityngów lekkoatletycznych w Polsce.

   Będzie to już szósta edycja imprezy upamiętniającej legendę szczecińskiego sportu, wybitnego sprintera, medalistę olimpijskiego z 1964 roku w Tokio oraz Mistrza Europy z Budapesztu w 1966 r.

   Tegoroczny memoriał odbędzie się tuż po Mistrzostwach Świata w Budapeszcie i będzie jedną z pierwszych okazji dla kibiców do podziwiania na żywo świeżo upieczonych mistrzów. Zawodnicy będą rywalizować w konkurencjach biegowych na najpopularniejszych dystansach – 100, 200, 400 i 800 metrów oraz konkurencjach technicznych takich jak rzut oszczepem, pchnięcie kulą czy skok o tyczce.

   W 2023 roku mityng jest częścią cyklu World Athletics Continental Tour 2023 Challenger Series co dla kibiców oznacza, że na stadionie możemy spodziewać się bardzo dobrych wyników.

   Kup bilet i dopinguj na stadionie

   Święto lekkiej atletyki w Szczecinie nie może odbyć się bez najlepszych kibiców dlatego już dziś zachęcamy do zakupu biletów na mityng. Do sprzedaży trafi 1350 wejściówek w cenie 20 zł każda. Dzieci do 5 roku życia mogą wejść na teren imprezy za darmo. Bilety można kupić drogą elektroniczną za pośrednictwem strony biletomat.pl. Warto przyjść tego dnia na stadion przy ul. Litewskiej, sportowych emocji na pewno nie zabraknie!

    

   Konkurencje podczas 6. Memoriału Wiesława Maniaka w Szczecinie:

   Bieg na 100 m (K+M)

   Bieg na 200 m (K+M)

   Bieg na 400 m (K+M)

   Bieg na 100 m przez płotki (K)

   Rzut oszczepem (K)

   Bieg na 800 m (M)

   Skok o tyczce (M)

   Pchnięcie kulą (M)

    

   Szczegółowe informacje dostępne są na stronie maniakmemorial.pl

              

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!