Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Pekao Szczecin Open: trwa turniej niespodzianek

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Pekao Szczecin Open: trwa turniej niespodzianek
   De Jong.JPG
   Kuhn.JPG

   Znamy już nazwiska wszystkich zawodników, którzy wystąpią w ćwierćfinałach Pekao Szczecin Open 2021. Co ciekawe, w tym gronie nie ma ani jednego rozstawionego gracza.

   Wcześniej w najlepszej ósemce znaleźli się już dwaj Polacy: Paweł Ciaś oraz Kamil Majchrzak. Oprócz tego w stawce mamy jeszcze Hiszpana Nicolę Kuhna, Argentyńczyka Marco Trungellitiego, Holendra Jespera De Jonga, Czecha Zdenka Kolara, Niemca Yannicka Hanfmanna oraz Duńczyka Holgera Rune.

   Na piątek zaplanowano cztery ćwierćfinały gry pojedynczej oraz dwa półfinały debla. Pierwszy pojedynek singlowy ma rozpocząć się o godzinie 13:00. Polacy powinni pojawić się na korcie centralnym około godziny 15:00 (Ciaś zmierzy się z Hanfmannem) i 17:00 (Majchrzak zagra z Rune).

   Sponsorami tytularnymi Pekao Szczecin Open są Bank Pekao S.A. oraz Miasto Szczecin. Turniej należy do cyklu LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski.

   W załączeniu znajduje się komplet uzupełnionych drabinek oraz plan gier na piątek.

   Załączniki

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!