Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   Turniej piłkarski dla dzieci „Zakończenie wakacji 2023”

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Turniej piłkarski dla dzieci „Zakończenie wakacji 2023”

   1 i 3 września Pogoń Szczecin FS organizuje kolejne piłkarskie święto dla dzieci i młodzieży. Tym razem, z okazji zakończenia wakacji, kolejny rok z rzędu zaproszono 40 drużyn do udziału w zmaganiach, które odbędą się na boiskach Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży przy Stadionie Miejskim, ul. Karłowicza 28 w Szczecinie.

   W dwudniowych rozgrywkach weźmie udział przeszło 480 zawodników, którzy drużynowo rywalizować będą ze sobą w meczach bezpośrednich. Dzięki wsparciu finansowym i organizacyjnym instytucji oraz partnerów, udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a organizator przygotował darmowe wyżywienie, wodę oraz medale z dyplomami dla każdego zawodnika.

   Stawką turnieju jest udział we wrześniowym ogólnopolskim turnieju o Puchar Floriana Krygiera 2023, w którym to udział potwierdziły największe akademie piłkarskie w Polsce, jak Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Górnik Zabrze, Warta Poznań i Pogoń Szczecin.

   Realizacja tego typu wydarzeń ma na celu promowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży, zwiększenie dostępności do zorganizowanej, rówieśniczej rywalizacji sportowej, identyfikowanie i wspieranie rozwoju talentów sportowych oraz krzewienie idei fair play.

   Zapraszamy do śledzenia social media Pogoń Szczecin FS, gdzie umieszczane są na bieżąco szczegóły dotyczące wydarzenia.

   Projekt realizowany ze środków Gminy Miasto Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!