Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Rusza sprzedaż biletów na Memoriał Wiesława Maniaka

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Rusza sprzedaż biletów na Memoriał Wiesława Maniaka

   W poniedziałek, 17 lipca, od godziny 17:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na tegoroczny Memoriał Maniaka. Liczba miejsc jest ograniczona.

   Bilety będą dostępne za pośrednictwem platformy www.biletomat.pl. W sprzedaży dostępnych będzie 1350 wejściówek w cenie 20 zł każda. Dzieci do 5 roku życia będą mogły wejść na teren wydarzenia za darmo. Memoriał to wydarzenie, które organizowane jest w Szczecinie od 2018 r. Zawody upamiętniają najwybitniejszą legendę szczecińskiego sprintu, medalistę olimpijskiego z Tokio w 1964 r. i Mistrza Europy Wiesława Maniaka.

   Tegoroczna edycja Memoriału im. Wiesława Maniaka odbędzie się 6 września o godz. 17:00. Zawody będą jedną z pierwszych okazji do zaprezentowania się świeżo upieczonych medalistów oraz finalistów Mistrzostw Świata w Budapeszcie. 6. Memoriał Wiesława Maniaka jest częścią cyklu World Athletics Continental Tour Challenger Meetings, co dla kibiców oznacza, że na bieżni stadionu mogą spodziewać się wyników na bardzo wysokim poziomie.

   Organizatorami wydarzenia są Miasto Szczecin, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia oraz Miejski Klub Lekkoatletyczny - Szczecin.

   Więcej informacji można znaleźć na stronie www.maniakmemorial.pl oraz na profilu FB.

   Zobacz więcej:

   Tegoroczny Memoriał Wiesława Maniaka 6 września w Szczecinie - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!