Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Tegoroczny Memoriał Wiesława Maniaka 6 września w Szczecinie

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Tegoroczny Memoriał Wiesława Maniaka 6 września w Szczecinie

   6 września 2023 r na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Wiesława Maniaka w Szczecinie sportowcy będą rywalizowali w 6. Memoriale Wiesława Maniaka. Stadion będzie areną zmagań lekkoatletycznych na światowym poziomie.

   Zawody są cyklicznym wydarzeniem odbywającym się w Szczecinie od 2018 r. Upamiętniają najwybitniejszą legendę szczecińskiego sprintu, medalistę olimpijskiego z Tokio w 1964 r. i Mistrza Europy Wiesława Maniaka.

   Tegoroczna edycja zawodów odbędzie się tuż po Mistrzostwach Świata w Budapeszcie (zaplanowanych 19-27 sierpnia) i będzie jedną z pierwszych okazji do zaprezentowania się świeżo upieczonych medalistów oraz finalistów, dla których mistrzostwa będą imprezą docelową sezonu.

   6. Memoriał Wiesława Maniaka jest częścią cyklu World Athletics Continental Tour Challenger Meetings co dla kibiców oznacza, że na bieżni stadionu mogą spodziewać się wyników na bardzo wysokim poziomie.

   Bilety do nabycia już od 17 lipca poprzez Biletomat.pl

   Organizatorami wydarzenia są Miasto Szczecin, Żegluga Szczecińska Turystyka i Wydarzenia oraz Miejski Klub Lekkoatletyczny - Szczecin.

   Więcej informacji można znaleźć na stronie www.maniakmemorial.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!