Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Nowy sponsor Invest in Szczecin Open

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Nowy sponsor Invest in Szczecin Open
   3A9A2861.jpg
   3A9A2827.jpg
   3A9A2862.jpg
   3A9A2863.jpg
   3A9A2888.jpg
   3A9A2908.jpg
   3A9A2939.jpg
   3A9A2976.jpg

   W środę odbyła się konferencja prasowa, podczas której organizatorzy Invest in Szczecin Open zaprezentowali nowego sponsora głównego.


   Podpisanie Listu Intencyjnego na lata 2024-2026

   Na konferencji Miasto Szczecin, firma Polfund oraz organizatorzy turnieju Szczecin Open podpisali list intencyjny, formalizując współpracę na kolejne trzy lata. Wszyscy partnerzy z entuzjazmem wyrazili swoje zaangażowanie w rozwój turnieju i wsparcie dla tenisa w regionie, otwierając nowy rozdział w historii tego prestiżowego wydarzenia sportowego.

   Jako pierwszy zabrał głos Krzysztof Bobala – dyrektor turnieju Invest in Szczecin Open.

   - Partnerów głównych od zawsze na turnieju może być tylko czterech i do tego zacnego grona obok Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej, Lexus Szczecin i mvb dołącza dziś Polfund. To dla mnie bardzo ważna rzecz, gdyż pojawienie się nowego partnera pozwoli nam usprawnić turniej np. poprawić kwestie organizacyjne związane z festiwalem muzycznym, ale także przyciągnąć do naszego miasta jeszcze lepszych zawodników. – powiedział Krzysztof Bobala.

    

   Następnie głos zabrał Piotr Krzystek – Prezydent Miasta Szczecin.

   - Obecnie finalizujemy dalszą część inwestycji – gdyż obok hali tenisowej, która pomaga nam od lat w organizacji turnieju w Szczecinie niebawem może rozpocząć się modernizacja kortów tenisowych – czekamy na decyzję rządowe w sprawie sfinansowania inwestycji w regionie. Korty są ważnym punktem na mapie wszystkich szczecińskich inwestycji, którymi oprócz nowego stadionu piłkarskiego czy kompleksu basenów chcemy się chwalić. Cieszę się, że mamy nowego sponsora głównego – tak poważną instytucję jak fundusz poręczeń kredytowych. Liczmy na tę współpracę, która potrwa co najmniej 3 lata i pomoże nam rozwijać i promować Szczecin nie tylko na arenie polskiej, ale i międzynarodowej. - dodał Piotr Krzystek.

    

   Konferencję podsumował Marcin Pawłowski – Prezes Zarządu Polfund S.A.

   - Na potrzeby Invest in Szczecin Open przekazujemy 500.000 pln netto. Poza wsparciem finansowym chcemy pomóc organizatorom w pozyskiwaniu nowych sponsorów – nie wykluczam, że niebawem jeden z naszych udziałowców włączy się w ten proces. Uważam, że każda dobrze prosperująca firma w Szczecinie powinna wspierać takie duże imprezy. Pomagamy w firmom w ich rozwoju i tak samo chcemy wspierać rozwój polskiego tenisa. Już w ubiegłym roku rozmawialiśmy o zawiązaniu współpracy i ta decyzja nie była dla nas trudna do podjęcia. - podsumował Marcin Pawłowski. 

    

   Przypomnijmy, że turniej startuje 9 września, a mecz finałowy rozegrany zostanie w niedzielę 15 września. Start sprzedaży biletów planowany jest na 1 sierpnia.


   Więcej informacji o turnieju można przeczytać na stronie: www.szczecinopen.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!