Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   15°

   Idziemy dla Dymka - Nie będziesz szedł sam!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Idziemy dla Dymka - Nie będziesz szedł sam!

   Fundacja Rozwoju Sportu i Kultury  organizuje imprezę charytatywną "Idziemy dla Dymka - Nie będziesz szedł sam" w dniu 19 maja 2024 r. na Jasnych Błoniach w Szczecinie.  Całkowity dochód przeznaczony będzie na leczenie Roberta Dymkowskiego legendy Pogoni Szczecin, którego dotknęła choroba stwardnienia zanikowego bocznego oraz innych osób chorujących na ALS.
         
   W wydarzeniu może wziąć udział każdy bez względu na wiek i kondycję fizyczną, dystans wyznaczysz sobie indywidualnie. Gościem honorowym  będzie czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym Robert Korzeniowski, który wraz ze wszystkimi uczestnikami przejdzie trasę marszobiegu. Udział w wydarzeniu zapowiedziało wielu znanych sportowców, artystów, dziennikarzy i polityków.
             
   Liczymy, że tego dnia będziesz z nami. Zapisz się pod linkiem: https://www.protiming24.pl/startmeta/25DDA199/registration/  Wpisowe: 55 zł.

   W dzień zawodów otrzymasz numer startowy, gumkę-bransoletkę, pamiątkowy magnes i przypinkę.
    
   Data: 19 maja 2024 r. Jasne Błonia, zbiórka godz. 14:00, start godz. 15:00.

   Zaproś znajomych!
         
   Robert nie jesteś sam! Idziemy z Tobą!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!