Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   Czas na finały. Ogólnopolski Turniej o Puchar Floriana Krygiera 2023

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Czas na finały. Ogólnopolski Turniej o Puchar Floriana Krygiera 2023

   Już w najbliższy weekend, 23 - 24 września, odbędzie się finał Ogólnopolskiego turnieju dla dzieci o puchar Floriana Krygiera 2023. Miejscem zmagań młodych piłkarzy będą boiska Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży przy Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera przy ul. Karłowicza 28.

   W wydarzeniu weźmie udział przeszło 280 dzieci, a turniej będzie miał rangę turnieju ogólnopolskiego, w którym zagrają akademie piłkarskie z Polski – Górnik Zabrze, Gedania Gdańsk, AP Reissa Poznań, Pogoń Szczecin, Pogoń Szczecin FS i wiele innych. To już ostatni etap z serii rozgrywek eliminacyjnych (Pogoń Szczecin Football Schools Cup 2023 oraz Zakończenie Wakacji 2023), w których wzięło udział przeszło 960 dzieci. Imprezy sportowe zakończyły się bardzo dużym sukcesem zarówno od strony sportowej, jak i organizacyjnej.

   Pogoń Szczecin zaprasza kibiców w sobotę od godziny 11.45 na ceremonię otwarcia turnieju, podczas której zaprezentują się wszystkie drużyny biorące w wydarzeniu. Mecze rozgrywane będą na trzech boiskach wokół stadionu Pogoni Szczecin, a zakończenie sobotnich spotkań zaplanowano na godzinę 18.00. W niedzielę kontynuujemy rozgrywki już od godziny 9.30. Uroczyste zakończenie turnieju odbędzie się tego samego dnia o godzinie 13.30.

   Główną ideą organizowanych turniejów przez Pogoń Szczecin Football Schools jest promowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. Istotnym elementem jest również wyrównywanie szans dla wszystkich dzieci i młodzieży w dostępie do różnych form aktywności fizycznej oraz identyfikacja i wspieranie rozwoju talentów sportowych.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!