Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Zryw, po sukcesie w prestiżowych regatach, wraca do Szczecina. Zapraszamy na powitanie

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Zryw, po sukcesie w prestiżowych regatach, wraca do Szczecina. Zapraszamy na powitanie
   z (1).jpg
   z (2).jpg
   z (3).jpg

   Po 43 dniach zmagań w regatach The Tall Ships Races 2022, po blisko 400 godzinach na wodzie jacht Zryw wraca w czwartek do domu. O godzinie 12 odbędzie się uroczyste i widowiskowe powitanie nagrodzonej w regatach jednostki. Zapraszamy wszystkich na marinę do Centrum Żeglarskiego.

   - W całym naszym rejsie płynęło 15 załogantów, w wieku od 15 do 21 roku życia – przyznaje kapitan Jędrzej Owczarski. – Jestem bardzo zadowolony, głównie z części sportowej. Również załoga spisała się na medal. Cieszy mnie to, że doceniono nasz udział w całym tym wydarzeniu i otrzymaliśmy aż trzy nagrody. W Esbjergu zostaliśmy wyróżnieni w części portowej za najmłodszego kapitana w całym The Tall Ships Races. Druga nagroda przyznana została również w tym miejscu. Wyróżnieni zostaliśmy za najlepszą paradę żaglowców w klasie  C/D.  W ostatnim porcie, w Aalborgu, dostaliśmy natomiast nagrodę dla najlepiej prezentującej się jednostki w porcie. Dużą rolę odegrało to, że byliśmy otwarci dla wszystkich. Każdy, kto chciał mógł zwiedzić Zrywa, porozmawiać z załogantami, poznać historię żaglowca.

   W czwartkowym powitaniu będą uczestniczyć rodziny załogantów, dzieci z półkolonii, goście, dyrekcja i pracownicy Centrum Żeglarskiego.

   Zapewniamy słodki poczęstunek i dużo doskonałej zabawy.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!