Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Żagle 2022. Strefa, którą trzeba odwiedzić

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Żagle 2022. Strefa, którą trzeba odwiedzić

   Nic tak nie działa na ochłodę w czasie upału jak łyk dobrze schłodzonego piwa. To najlepsze znajdziecie w strefie piw kraftowych, która ponownie zagości podczas Żagli 2022.

   Dziesięć browarów rzemieślniczych z całego kraju zadba o to, że kubki smakowego miłośników złotego chmielowego trunku na pewno zostaną skutecznie pobudzone. Znajdziemy tutaj czołówkę krajową jeśli chodzi o produkcję piwa rzemieślniczego. Niezwykłe kompozycje smakowe, różne gatunki chmielu sprawią, że prawdziwi koneserzy i nie tylko znajdą w tym miejscu idealne miejsce na chwilę odpoczynku od szalonej zabawy podczas wielkiego żeglarskiego święta.

   Ciekawscy z całą pewnością będą mogli porozmawiać z browarnikami o procesie produkcji piwa, a jeśli któreś z piw szczególnie przypadnie nam do gustu, nic nie stanie na przeszkodzie aby kupić kilka butelek i zabrać je domu lub podarować znajomym.

   Piwa to nie jedyne atrakcje, które znajdziemy w tej strefie. Organizatorzy zadbali o to, aby czas spędzony w tym miejscu był jak najlepiej wspominamy. O dobry nastrój zadba muzyka grana na żywo przez DJów. Nie zabraknie strefy chilloutu oraz dobrego jedzenia. Nie pozostaje nic innego jak tylko dać ponieść się fali i przybić do brzegu w Craft Beer Zone na Wałach Chrobrego.

   Godziny otwarcia strefy:

   19.08 (piątek) - 16:00 - 1:30
   20.08 (sobota) - 10:00 - 1:30
   21.08 (niedziela) - 10:00 - 23:00

   Wszystkie informacje dotyczące Żagli 2022 na bieżąco umieszczane są na stronie www.zagle.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!