Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Wakacje last minute w Centrum Żeglarskim

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Wakacje last minute w Centrum Żeglarskim

   Zwolniły się pojedyncze miejsca na tegoroczne półkolonie letnie w Centrum Żeglarskim. Kto jeszcze nie ma planów na wakacje, może spędzić je na naszej przystani.

   Z letnich półkolonii mogą skorzystać dzieci w wieku 7-12. Są jeszcze wolne miejsca na dwóch turnusach w terminach:

   • 8-12.07.2024 r.
   • 22-26.07.2024 r.


   Półkolonie będą odbywać się  od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. W ramach wypoczynku zorganizowane zostaną różne spotkania i warsztaty. Będzie bardzo aktywnie i kreatywnie. Nie zabraknie także gier i zabaw zespołowych z wykorzystaniem elementów rywalizacji.

   Ponadto, dzieci dowiedzą się jak bezpiecznie zachowywać się w czasie pobyt nad wodą, spotkają się z policjantami lub ratownikami oraz nauczą się zasad dotyczących poruszania się po pomstach i marinie.

   Trwają także zapisy na kurs żeglarza jachtowego, który odbywać się będzie w formie półkolonii.

   - Kursy będą organizowane w trzech terminach 01-10.07; 22-31.07 oraz 12-21.08 - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy Centrum Żeglarskiego. - Aby zdobyć uprawnienia należy mieć ukończone 14 lat, zdać egzamin oraz mieć zgodę obojga rodziców w przypadku osoby niepełnoletniej.

   Patent uprawnia do pływania jachtami żaglowymi po wodach śródlądowych bez ograniczeń długości i powierzchni żagla oraz do prowadzenie jachtów żaglowych o dł. kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych, a pozostałych wodach morskich do 2 Mm od brzegu w porze dziennej.

   Rekrutacje na kurs oraz półkolonie dla dzieci odbywają się na stronie www.centrumzeglarskie.pl w zakładce e-rekrutacja.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!