Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Trzy piękne jachty już na brzegu

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Trzy piękne jachty już na brzegu
   1 (4).jpg
   1 (5).jpg
   1 (6).jpg
   1 (7).jpg
   1 (8).jpg
   1 (2).jpg
   1 (3).jpg
   1 (1).jpg

   Od rana w Centrum Żeglarskim przy ulicy Przestrzennej można zauważyć duże poruszenie. Na nabrzeżu rozstawiony jest dźwig, który wyciąga na brzeg trzy przepiękne jachty.

   Dar Szczecina, Zryw i Urtica w tym sezonie już nie popłyną. Nie oznacza to oczywiście, że mają problemy techniczne. Wręcz przeciwnie: w przyszłym roku ponownie zobaczymy je na wodzie, już wyczyszczone, lśniące i po wszystkich przeglądach. Obecnie zbliżamy się już do końca sezonu żeglarskiego.

   Każdy z trzech jachtów dostarczył nam w tym roku mnóstwo pozytywnych emocji oraz widoków.

   - Dzięki relacjom żeglarzy, którzy pływali na pokładzie Daru Szczecina mogliśmy zachwycać się niesamowitymi krajobrazami Islandii - mówi Andrzej Kus, rzecznik prasowy Centrum Żeglarskiego. - Zryw z regat The Tall Ships Races wrócił z trzema nagrodami. Wygrał m.in. paradę małych jachtów. Urtica natomiast dzielnie reprezentowała nasze miasto na regatach, m.in. podczas Pucharu Magnolii.

   Przed nami, w weekend, ostatnie w tym sezonie regaty „Nadzieja sportu”. Zaraz po nich – w niedzielę o godzinie 15 oficjalnie zakończymy sezon żeglarski.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!