Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Jeszcze masz szansę reprezentować Szczecin w the Tall Ships Races

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Jeszcze masz szansę reprezentować Szczecin w the Tall Ships Races

   Do 30 kwietnia została przedłużona rekrutacja Reprezentacji Szczecina w tegorocznych regatach wielkich żaglowców.

   Poszukujemy młodych i aktywnych osób, które chciałyby wybrać się w prawdziwą żeglarską przygodę, wypłynąć na szerokie wody i zmierzyć się nie tylko z własnymi słabościami, naturą, ale także z największymi żaglowcami na świecie. Udział w regatach the Tall Ships Races 2024 jest na wyciągnięcie ręki.

   - Szczecin będą reprezentowały dwie jednostki Dar Szczecina oraz Zryw. Kompletowanie załóg obejmuje etap na trasie Szczecin – Kłajpeda – Helsinki – Tallin - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. 

   Aby zostać członkiem Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina należy:

   najpóźniej w dniu 20.06.2024 r. mieć ukończone 18 lat, mieszkać, uczyć się lub pracować w Polsce, być osobą kreatywną i niebojącą się wyzwań oraz znać co najmniej jeden język obcy w stopniu komunikatywnym. Osoby spoza Szczecina mogą liczyć na 20% rabat.

   Rekrutacja odbywa się pod linkiem https://erk24.pl/ttsr/tall1/intro.php i potrwa do 30.04.2024 r. Uwaga: liczy się kolejność zgłoszeń!

   Po więcej aktualności zapraszamy na stronę www.tallships.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!