Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   2 kwietnia ruszą zapisy na półkolonie

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   2 kwietnia ruszą zapisy na półkolonie

   Pełne sportu i dobrej zabawy, tak zapowiadają się letnie półkolonie w Centrum Żeglarskim, na które zapisy uruchomione zostaną już 2 kwietnia.

   Z oferty będą mogły skorzystać dzieci w wieku 7-12 lat. Półkolonie będą obfitowały w zabawy integracyjne i sportowe. Uczestnicy będą spędzać czas głównie na lądzie, ale nie zabraknie także zajęć na wodzie. W ramach wypoczynku zorganizowane zostaną różne spotkania i warsztaty.

   - Będzie bardzo aktywnie i kreatywnie - informuje Celina Wołosz, rzecznik pracowy Centrum Żeglarskiego. -  Nie zabraknie także gier i zabaw zespołowych z wykorzystaniem elementów rywalizacji. 

   Ponadto, dzieci dowiedzą się jak bezpiecznie zachowywać się w czasie pobyt nad wodą, spotkają się z policjantami lub ratownikami oraz nauczą się zasad dotyczących poruszania się po pomstach i marinie. Półkolonie będą odbywać się  od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -16.00.

   Terminy półkolonii:

   • 1-5.07.2024 r.
   • 8-12.07.2024 r.
   • 22-26.07.2024 r.
   • 5-9.08.2024 r.
   • 19-23.08.2024 r.

   Cena półkolonii: 750 zł.  Obejmuje ubezpieczenie NNW, obiad w formie drugiego dania, wodę (dzieci zabierają ze sobą bidony, butelki do napełnienia u nas). Ważne, aby zapewnić dzieciom suchy prowiant w formie kanapki, drożdżówki itp., ponieważ nie zapewniamy drugiego śniadania.

   Zapisy na półkolonie startują 2 kwietnia na stronie www.centrumzeglarskie.pl w zakładce e-rekrutacja.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!