Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Zwiedzamy perełki architektoniczne Szczecina

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Zwiedzamy perełki architektoniczne Szczecina
   1 (2).jpg
   1 (4).jpg
   1 (5).jpg

   Już w piątek, na facebookowym kanale Visit Szczecin, będzie można wziąć udział w godzinnej wycieczce online po architektonicznych wizytówkach Szczecina. Zapraszamy o godzinie 11.

   Nie zawsze mamy czas, i możliwości, by zwiedzić najpiękniejsze budynki naszego miasta. O tym, że jest ich naprawdę mnóstwo nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Teraz, by zajrzeć w ich zakamarki nie trzeba wychodzić z domu, czy z pracy. Wystarczy do tego telefon czy komputer z dostępem do Internetu.

   O godzinie 11 zapraszamy na nasz kanał facebookowy Visit Szczecin www.facebook.com/VisitSzczecin, gdzie przewodnicy opowiedzą o wybranych perełkach Szczecina.

   Podczas tej miejskiej wyprawy poznamy najważniejsze informacje i ciekawostki m.in.: o Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Willi Lentza czy nowym Teatrze Letnim. Reszta niech będzie miłą niespodzianką! Spacer poprowadzą przewodniczka Daria Zając, Szymon Maksymiuk z Centrum Informacji Turystycznej w Szczecinie, przewodnik Tomasz Wieczorek - pracownik Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie oraz przewodniczki: Małgorzata Duda i Joanna Olszowska.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!