Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Zgłoś kandydata do honorowego tytułu Ambasador Szczecina 2023

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Zgłoś kandydata do honorowego tytułu Ambasador Szczecina 2023

   Dotychczas od mieszkańców wpłynęło siedem propozycji, ale… to jeszcze nie koniec! Na kolejne kandydatury w ramach tegorocznej edycji honorowego tytułu „Ambasador Szczecina” czekamy do końca maja.

    

   Można zgłaszać osobę (lub grupę osób), których osiągnięcia przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku Szczecina w kraju i za granicą. Zgłoszone mogą być również instytucje, bądź obiekty ruchome takie jak pojazdy, statki, żaglowce, itp., których działalność i wizerunek promują Szczecin.

    

   Uprawnionymi do zgłaszania kandydatur są: osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, z wyłączeniem członków Kapituły, osoby prawne, oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, którym ustawa przyznaje zdolność prawną.

    

   Zgłoszeń można dokonywać za pomocą wniosku, który jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz w dziale informacji Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miasta. Wypełniony wniosek można przesłać pocztą pod adres: Urząd Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin, lub wysłać drogą elektroniczną na adres mailowy: boi@um.szczecin.pl.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!