Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Zbliża się fantastyczny jednodniowy rok akademicki!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Zbliża się fantastyczny jednodniowy rok akademicki!

   PUF – Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny to wyjątkowa, jednodniowa uczelnia dla osób zainteresowanych fantastyką oraz tematami pokrewnymi.

   Tego dnia w różnych katedrach można dowiedzieć się o grach RPG i planszowych, eksplorować kultury różnych kontynentów, spotkać rekonstruktorów historii, wziąć udział w warsztatach plastycznych, posłuchać autorów książek (nie tylko fantasy), zakupić rękodzieło wspaniałych artystów, a przede wszystkim spotkać inne osoby, mające podobne zainteresowania! Pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku.

   Oprócz samych prelekcji będą miały miejsce różnorakie warsztaty w ramach Katedry Sztuk Fantastycznych, Kiermasz Książki i Komiksu Fantastycznego oraz spotkania z rekonstruktorami. Jak w poprzednich latach w Katedrze Liter Żywych spotkamy szczecińskich autorów, a w kącikach planszówkowych będzie można zapoznać się z różnymi grami karcianymi i planszowymi.

   Nasz program edukacyjny zawiera w sobie coś zarówno dla młodzieży i dorosłych, jak i dla dzieci i ich rodziców. Chcemy, by nawet nasz najmłodszy student, znalazł na PUFie coś dla siebie. Z niecierpliwością wyczekujemy spotkania z Wami!

   Śledźcie stronę Pałacu Młodzieży lub fanpage Pałacowego Uniwersytetu Fantastycznego 

   Więcej o poprzednich edycjach:

   https://palac.szczecin.pl/category/palacowy-uniwersytet-fantastyczny/

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!