Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Zapraszamy do wspólnego świętowania jubileuszu 77-lecia polskiego Szczecina

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Zapraszamy do wspólnego świętowania jubileuszu 77-lecia polskiego Szczecina

   Już w niedzielę, 3 lipca,  świętujemy urodziny miasta. Zapraszamy, co powoli staje się już tradycją, do Ogrodu Różanego. Tam przygotowano moc atrakcji.

   Będą 2 urodzinowe torty, każdy oczywiście po 77 kg. Będą koncerty szczecińskich artystów, będą zabawy i animacje dla najmłodszych. A na koniec tak lubiana i oczekiwana przez wielu, oczywiście urodzinowa potańcówka.

   Program

   godz. 12.00
   Tort urodzinowy - 2 torty każdy po 77 kg,

   godz. 12.00-16.00
   Interaktywna strefa zabaw i animacji dla dzieci

   Koncerty od godziny 12:00

   Baltic Neopolis Quartet - niezapomniane melodie świata filmu w kameralnym gronie. Zwariowane melodie Looney Tunes, standardy Gershwina, czy wzruszający temat z filmu Casablanca z prologiem mistrza klasyki W. A. Mozarta. Baltic Neopolis Quartet w składzie: Karolina Hyla-Wybraniec – skrzypce, Monika Sawczuk – skrzypce, Grzegorz Sadowski – altówka, Kateryna Verbitska – wiolonczela.

   Konrad Słoka - jego twórczość to połączenie liryczności folkowych ballad i surowej, bezkompromisowej punkowej energii. Teksty Konrada są bezpośrednie, opowiadają w niezwykły sposób o zwykłych, z pozoru, sytuacjach w otaczającej rzeczywistości, unikając przy tym pretensjonalności i egzaltacji poezji śpiewanej. Podczas solowego koncertu zaprezentuje piosenki z nadchodzącego (październik 2022) debiutanckiego albumu „Stare śmieci”, jak również nowe kompozycje i własne interpretacje piosenek ulubionych artystów.

   Lesja & Tom Horn w projekcie ZEMLA łączącym dwie oddalone od siebie muzyczne planety. Energia etnicznych pieśni ukraińskich opiera się na elektronicznym brzmieniu nowoczesnego bitu. To spotkanie dojrzałych i doświadczonych artystów.

   godz. 16.00-19.00
   Urodzinowa potańcówka kręcić się będzie wokół przebojów z rodzimego podwórka. Nie zabraknie szlagierów, ponadczasowej klasyki i hitów nieco bardziej nowoczesnych. Na liście znajdzie się także muzyka nawiązująca do naszego pięknego Miasta

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!