Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Zaplanuj wakacje z Centrum Żeglarskim

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Zaplanuj wakacje z Centrum Żeglarskim

   Półkolonie dla dzieci i kursy żeglarskie w ramach półkolonii dla młodzieży – oferta wakacyjnego wypoczynku z Centrum Żeglarskim nadal aktualna.

    

   Jedną z propozycji, jaką przygotowaliśmy dla młodzieży, jest kurs żeglarza jachtowego, który odbywać się będzie w formie półkolonii. Kursy będą organizowane w trzech terminach 01-10.07; 22-31.07 oraz 12-21.08.

   - Aby zdobyć uprawnienia należy mieć ukończone 14 lat, zdać egzamin oraz mieć zgodę obojga rodziców w przypadku osoby niepełnoletniej - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy Centrum Żeglarskiego. - Patent uprawnia do pływania jachtami żaglowymi po wodach śródlądowych bez ograniczeń długości i powierzchni żagla oraz do prowadzenie jachtów żaglowych o dł. kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych, a pozostałych wodach morskich do 2 Mm od brzegu w porze dziennej.

   Dla młodszych przygotowaliśmy także sportowe półkolonie. Dzieci w wieku 7-12 będą spędzać czas głównie na lądzie, ale nie zabraknie także zajęć na wodzie. W ramach wypoczynku zorganizowane zostaną różne spotkania i warsztaty. Będzie bardzo aktywnie i kreatywnie.

   - Nie zabraknie także gier i zabaw zespołowych z wykorzystaniem elementów rywalizacji - mówi Celina Wołosz. - Ponadto, dzieci dowiedzą się jak bezpiecznie zachowywać się w czasie pobyt nad wodą, spotkają się z policjantami lub ratownikami oraz nauczą się zasad dotyczących poruszania się po pomstach i marinie.

    

   Półkolonie będą odbywać się  od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -16.00.


   Terminy półkolonii:

   ·         1-5.07.2024 r.

   ·         8-12.07.2024 r.

   ·         22-26.07.2024 r.

   ·         5-9.08.2024 r.

   ·         19-23.08.2024 r.

   Rekrutacje na kurs oraz półkolonie dla dzieci odbywają się na stronie www.centrumzeglarskie.pl w zakładce e-rekrutacja.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!