Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Za nami Dni Samorządu 2024

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Za nami Dni Samorządu 2024

   Inspirujące rozmowy, motywujące wystąpienia i żywiołowe dyskusje w wypełnionej po brzegi sali – tak wyglądała trzecia edycja Dni Samorządu. W tym roku impreza odbyła się pod „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

   - To są naprawdę inspirujące spotkania, wymiana poglądów, myśli i spostrzeżeń. Mam też nadzieję, że to miejsce będzie dla Was takim przyczynkiem do myślenia o przyszłości, do sprawowania być może w przyszłości funkcji ważnych, twórczych.  - powiedział Piotr Krzystek, prezydent Szczecina.

   Założeniem Dni Samorządu jest dostarczenie wiedzy i narzędzi, które pomogą młodym osobom pełnić swoje role jako liderów i reprezentantów społeczności. Jest to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy między samorządami. Głównym punktem tegorocznego wydarzenia była debata oksfordzka o komunikacji międzyludzkiej z udziałem uczniów z Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w Szczecinie. Poza tym w programie znalazło się także wystąpienie Macieja Kaweckiego (prawnik, dziennikarz i popularyzator nauki) o sztucznej  inteligencji, dyskusja ekspercka dot. szkolnictwa wyższego oraz dni otwarte dla studentów zainteresowanych edukacją w szkołach doktorskich.

    

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!