Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Z czułością o sobie - z kobietami o kobietach

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Z czułością o sobie - z kobietami o kobietach

   26 października Filharmonia zaprasza na wyjątkowo czułe spotkanie. O zdrowiu, wsparciu, profilaktyce i kulturze - z kobietami i o kobietach w ramach cyklu FilHERmonia. Start spotkania o godzinie 17:00. Wstęp wolny.

   FilHERmonia - wyjątkowy cykl wydarzeń stworzony przez kobiety, o kobietach i dla kobiet - tak pięknie się rozwija. Kolejne spotkanie  będzie okazją, by porozmawiać o zdrowiu fizycznym i psychicznym kobiet, profilaktyce oraz wsparciu opiekunek osób zależnych.

   Filharmonia chce, aby spotkanie było nie tylko debatą, ale także symbiozą sztuki i nauki. Ma to być rozmawa o tym, jak dbać o zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Dowiemy się, jak wspierać kobiety w trosce o swoje zdrowie oraz jak pomagać opiekunkom osób zależnych. Czy działania kulturalne mogą być naszym sojusznikiem w tej kwestii? A może terapia muzyką może wpłynąć na poprawę naszego dobrostanu psychofizycznego?

   Na spotkaniu pojawią się wyjątkowe prelegentki, m.in. psycholożki, terapeutki, przedstawicielki zawodów medycznych, ekspertki w swoich dziedzinach.

   Trzecia edycja projektu FilHERmonia koncentruje się na wsparciu, harmonii i balansie. Rozważamy tematy profilaktyki raka piersi oraz zdrowia psychicznego, zarówno na co dzień, jak i w czasie choroby. Przyglądamy się poprzedniczkom i współczesnym liderkom w dziedzinie zdrowia kobiet, a także patrzymy w przyszłość z perspektywy kobiet.

   Spotkanie Z czułością o sobie odbędzie się 26 października o godzinie 17:00 w sali kameralnej Filharmonii. I co najważniejsze - udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!