Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   XLIX zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   XLIX zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

   Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, dotacje celowe na prace konserwatorskie oraz ustalenie zasad korzystania ze Strefy Zamieszkania Stare Miasto. Między innymi takimi tematami zajmą się szczecińscy radni podczas najbliższej sesji Rady Miasta.

   Kwietniowe obrady Rady Miasta, podobnie jak i poprzednie, zainteresowani mieszkańcy będą mogli śledzić za pośrednictwem Internetu. Początek posiedzenia, które odbędzie się już 25 kwietnia br., zaplanowano na godzinę 10.00.

   Tym razem w porządku obrad znalazło się m.in. łącznie 21 projektów uchwał. Dodatkowo, w trakcie sesji radni pochylą się również nad sprawozdaniem z wykonania planu finansowego za 2022 rok samorządowych instytucji kultury, oceną stanu bezpieczeństwa Sanitarnego Miasta za 2022 rok oraz informacją o łącznej liczbie i kwocie udzielonych ulg w spłacie należności o charakterze cywilnoprawnym za 2022 rok.

   Szczegółowe informacje dotyczące najbliższej sesji Rady Miasta znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!