Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Wycieczka online: Zobacz Szczecin, jakiego nie znałeś

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Wycieczka online: Zobacz Szczecin, jakiego nie znałeś
   55_Zakątek Kwadrat (2).jpg
   wodny_online2.png
   wodny_online.png

   Wycieczka online po naszych akwenach to doskonała okazja do tego, by pokazać wszystkim, w jak pięknym mieście na co dzień żyjemy. Zapraszamy na nią już w czwartek o godzinie 11. Poprowadzi ją przewodnik miejski, a transmitowana będzie na żywo na kanale Visit Szczecin.

    To będzie niesamowita gratka, i to nie tylko dla mieszkańców Szczecina, ale również innych rejonów, nie tylko Polski, ale i różnych zakątków Europy, a nawet świata. W najbliższy czwartek o godzinie 11 zabierzemy wszystkich na niezapomnianą wycieczkę online po wodnych okolicach Szczecina. Na kanale facebookowym www.facebook.com/VisitSzczecin każdy będzie mógł zobaczyć, jak od strony wody prezentują się nasze nabrzeża, Wały Chrobrego oraz inne miejsca. Opowiadali o nich będą: przewodnik miejski Tomasz Wieczorek oraz Szymon Maksymiuk z Centrum Informacji Turystycznej w Szczecinie.

   Podczas rejsu posłuchamy opowieści o porcie, Elewatorze Ewa czy Stoczni Szczecińskiej. Dopłyniemy do Zakątka Kwadrat i stamtąd udamy się na zwiedzanie dzikiej przyrody na rzece Święta - wszystko to w ciągu ok. 45 minutowej wyprawy z centrum Szczecina. Przy okazji będzie można przekonać się na własne oczy, jak prezentuje się duma Szczecina – ogólnodostępne zakątki wodne.

   Serdecznie zapraszamy :)

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!