Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Wspomnienia z obchodów Dnia Dziecka ze Straż Miejską

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Wspomnienia z obchodów Dnia Dziecka ze Straż Miejską
   festyn 1.jpeg
   Festyn 2.jpeg
   festyn 3.jpeg
   Festyn 4.jpeg

   1 czerwca pogoda nie rozpieszczała, ale i tak odbyło się wiele imprez dla dzieci z okazji ich święta.

   Dwie -z wielu  imprez w tym dniu - pod jednym hasłem "Dzień Dziecka" zostały zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 69 przy ulicy Zamoyskiego i na Pl. Dziecka . Tą drugą przygotowała Szkoła Podstawowa nr 5 i tamtejsza Rada Osiedla. Mimo kapryśnej aury dla dzieciaków zorganizowano moc atrakcji, w których w sumie uczestniczyło ponad 600 uczniów.

   - Strażniczki szkolne z Referatu Profilaktyki Straży Miejskiej również uczestniczyły w tych imprezach, starając się "przemycić" do zabawy treści edukacyjne - mówi st. insp. Joanna Wojtach, Rzecznik Straży Miejskiej Szczecin. - Między innymi z zakresu znajomości podstawowych przepisów prawa, które także obowiązują najmłodszą część naszego społeczeństwa.

   Gra planszowa, którą prezentowały strażniczki miała za zadanie przybliżyć także naszą jednostkę w zakresie zadań strażników w naszym mieście .

   Nagrodą za przejście toru przeszkód na planszy były balonowe figurki, które własnoręcznie przygotowywały strażniczki. Cieszyły się dużym uznaniem, zwłaszcza miecz ( wśród chłopców) i pieski preferowane przez dziewczynki.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!