Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Wirtualny study tour po Szczecinie dla branży turystycznej

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Wirtualny study tour po Szczecinie dla branży turystycznej

   Przed nami specjalne, wirtualne wydanie Study Tour'u po Szczecinie. W ramach wydarzenia zaplanowano webinar dla organizatorów turystyki a także otwartą wycieczkę z przewodnikiem online. 

   W odpowiedzi na duże zainteresowanie pierwszą edycją Study Tour'u wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom branży i organizujemy webinar, w którym udział będzie mógł wziąć każdy organizator turystyki, bez opuszczania biura lub domu.

   - Podczas spotkania online pokażemy potencjał stolicy Pomorza Zachodniego jako destynacji turystycznej, ale także jako bazy wypadowej do poznania całego regionu, po obu stronach granicy - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Opowiemy również "co nowego w Szczecinie", prezentując najnowsze miejskie atrakcje i inwestycje w toku. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 12 maja. Start o godzinie 11:00. 

   Dzień później, w piątek 13 maja o 11:00 zabierzemy wszystkich zainteresowanych na wyjątkową, wirtualną wycieczkę z przewodnikiem, podczas której w pigułce pokażemy największe atrakcje Szczecina.

   Udamy się na szybki rejs, poznamy szczecińskie smaki i zamkowe legendy, zobaczymy dom carycy Katarzyny, odkryjemy nowe serce miasta i ikonę współczesnej architektury. A to wszystko w godzinę i na żywo za pośrednictwem Facebooka, na profilu Visit Szczecin.

   Udział w webinarze wymaga bezpłatnej rejestracji - link. Wirtualny spacer z przewodnikiem odbędzie się na profilu Visit Szczecin w serwisie Facebook.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!