Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Willa przy Wojska Polskiego 95 na sprzedaż

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Willa przy Wojska Polskiego 95 na sprzedaż

   Przypominamy, Miasto ogłosiło przetarg na sprzedaż zabytkowej willi przy Wojska Polskiego 95, cena wywoławcza nieruchomości to 3,9 mln zł.

   Kwota wadium to 390 tys. zł, termin jego wniesienia upływa 27.09.2023 r. Przetarg na sprzedaż zabytkowej willi odbędzie się 4 października o godz. 10.00. 

   Zgodnie z obowiązującym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Szczecin nieruchomość znajduje się na terenie jednostki planistycznej o funkcji dominującej: usługi. Na działce znajduje się budynek mieszkalny oraz trzy budynki gospodarcze.

   Nieruchomość podlega ochronie na mocy ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami Właściciel zabytku wpisanego do rejestru zabytków zobowiązany jest do przestrzegania przepisów w/w ustawy, w tym m.in., zgodnie z art. 5, do zabezpieczenia i utrzymania zabytku oraz jego otoczenia w jak najlepszym stanie oraz prowadzenia prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy zabytku i korzystania z zabytku w sposób zapewniający trwałe zachowanie jego wartości.

   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

   https://bip.um.szczecin.pl/chapter_131357.asp?kat=og%C5%82oszenia+o+przetargach

   Zobacz więcej:

   Willa przy Wojska Polskiego 95: Teraz jeszcze taniej - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!