Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Wielkanocne paczki dla potrzebujących

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Wielkanocne paczki dla potrzebujących

   Podobnie jak w ubiegłym roku, tradycyjne świąteczne śniadanie dla osób w kryzysie bezdomności i ubogich zostanie zastąpione paczkami. Ponad 400 osób nie zostanie pozostawionych samych sobie w tym wyjątkowym okresie.

   Pomimo pandemicznych realiów osoby samotne czy pozbawione dachu nad głową w tym wyjątkowym świątecznym okresie nie zostaną pozostawione bez pomocy. Jak co roku, dla potrzebujących przygotowanych zostanie 420 paczek zawierających żywność z długim terminem przydatności do spożycia.

   - Paczki, na których przygotowanie przeznaczone zostało w tym roku 35 000 zł, trafią do potrzebujących już jutro, tj. w środę 13 kwietnia - mówi Marta Kufel z Centrum Informacji Miasta. -

   Podobnie jak w poprzednich latach, za koordynację akcji odpowiedzialny jest Dom Kultury „Słowianin”. Realizacja zadania odbędzie się w partnerstwie z Caritas Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!