Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Weź udział w biegu i wygraj nagrodę!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Weź udział w biegu i wygraj nagrodę!

   Trwają zapisy na 3. Szczeciński Bieg Nocny. Zawodnicy, którzy jako pierwsi ukończą te zawody otrzymają nagrody pieniężne. Do wygrania będzie również profesjonalny rower o wartości 6 tys. zł.

   Biegaczki i biegacze! Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to nie zwlekajcie, bo z każdym dniem Wasze szanse na udział w wydarzeniu maleją. Jeszcze są wolne pakiety na 3. Szczeciński Bieg Nocny, ale nie ma na co czekać. Tym bardziej, że każdy z uczestników nie tylko przebiegnie wybrany dystans, ale także może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest profesjonalny rower gravelowy o wartości ponad 6 tys. zł.

   To będzie pierwsze takie wydarzenie w samym centrum miasta. 3. edycja Szczecińskiego Biegu Nocnego odbędzie się w nocy z 13 na 14 maja. Po raz pierwszy biegacze będą mieli okazję przebiec się nocą po szczecińskich ulicach w samym sercu miasta.

   - Na uczestników biegu będą czekać dwa dystanse na 5 i 10 km - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Start i meta będą ulokowane przy Urzędzie Miasta. Po starcie zawodnicy będą kierować się w stronę Placu Grunwaldzkiego, skąd pokierują się kolejno na Plac Lotników, Plac Zwycięstwa, Plac Kościuszki i powrócą przez Plac Szarych Szeregów pod Urząd.

   Bez względu na to czy będzie to 5 czy 10 km możemy mieć pewność, że trasa będzie nas zaskakiwać na każdym kilometrze – to dzięki świetlnym aranżacjom i dopingom, które będą dodawały mocy zawodnikom.

   Na tych uczestników, którzy jako pierwsi zameldują się na linii mety czekać będą atrakcyjne nagrody pieniężne:

   5 km

    

   I miejsce 

   750

   750

    

   II miejsce 

   500

   500

    

   III miejsce

   250

   250

    

    

    

    

   10 km

    

    

    

    

   I miejsce 

   1000

   1000

    

   II miejsce 

   750

   750

    

   III miejsce

   500

   500

   Z kolei konkurs rowerowy zostanie rozstrzygnięty 14 maja kwadrans po północy.

   - Właścicielką lub właścicielem roweru może zostać każdy, wypełni kupon konkursowy, który otrzyma przy rejestracji na bieg i wrzuci go do urny na terenie Biura Zawodów - mówi Celina Wołosz.

   To jeszcze nie koniec dobrych informacji. W każdym pakiecie startowym znajdzie się techniczna koszulka, którą na życzenie zawodnika (za dodatkową opłatą) będzie można spersonalizować. Dzięki temu kibice z daleka zobaczą komu kibicować, a pozostali zawodnicy dobrze zapamiętają imię swojego rywala. Możliwość personalizacji będzie dostępna tylko do końca kwietnia. Ceny pakietów zaczynają się od 85 zł. Każdy biegacz po przekroczeniu mety otrzyma pamiątkowy medal.

   Zapisy na bieg odbywają się za pośrednictwem linku: https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/szczecinski-bieg-nocny

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!