Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Wakacyjna pauza na Floating Arenie

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Wakacyjna pauza na Floating Arenie

   50m basen w kompleksie Szczecińskiego Domu Sportu czeka coroczna przerwa technologiczna. To standardowa procedura, która zawsze ma miejsce w wakacje. Pływalnia zostanie zamknięta 16 lipca br. (wtorek)

   Niecka basenowa będzie opróżniana z wody przez kilka dni. Podczas tego procesu stężenie chloru i innych środków chemicznych w wodzie będzie kilkukrotnie wyższe niż zazwyczaj, aby od razu przeczyścić rury i instalację.

   - Po przeprowadzeniu tego procesu niecka zostanie osuszona, a następnie na pływalni zostaną wykonane niezbędne naprawy i drobne prace konserwatorskie (wymiana uszkodzonych płytek ceramicznych, uzupełnienie fug, malowanie, wymiana oświetlenia awaryjnego) - mówi Dariusz Sadowski z  Centrum Informacji Miasta. - Po ich zakończeniu basen będzie czyszczony i dezynfekowany, a następnie przez kilka dni ponownie zostanie napełniony wodą. 

   Po przeprowadzeniu niezbędnych badań i uzyskaniu zgody od Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej pływalnia będzie mogła być ponownie uruchomiona.

   Otwarcie Floating Areny planowane jest 24 sierpnia br. (sobota).

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!