Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Twój wymarzony dzień w Edukatorium Fabryki Wody

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Twój wymarzony dzień w Edukatorium Fabryki Wody

   Do otwarcia Fabryki Wody jest jeszcze trochę czasu, ale już teraz nadarza się okazja aby być w gronie osób, które wezmą udział w interesujących zajęciach w naszym Centrum Edukacyjnym.

   AKTUALIZACJA

   Konkurs został przedłużony do dnia 24.06.2022 r.

   Dzień dziecka to idealna okazja do tego aby sprezentować najmłodszym kilka upominków oraz dać możliwość świetnej zabawy w Fabryce Wody. Przygotowaliśmy dla dzieci klas 1-4 szkół podstawowych, konkurs plastyczny pn. „Wymarzony dzień w Edukatorium Fabryki Wody”. Aby wziąć w nim udział należy przygotować pracę plastyczną dowolną techniką na kartce A4, która swoją tematyką będzie nawiązywać do charakteru naszego Centrum Edukacyjnego. Wykażcie się kreatywnością i przedstawcie w formie plastycznej czego chcielibyście się dowiedzieć w Edukatorium Fabryki Wody, jakie eksperymenty lub doświadczenia naukowe chcielibyście zobaczyć lub wziąć w nich udział. Dajcie nam znać, jak chcielibyście „bawić się nauką”, a My zadbamy o to, żeby zabawa u Nas dostarczyła Wam wielu niesamowitych wrażeń!

   Nagrodami są zestawy upominków dla uczestników konkursu, dwie wejściówki na strefę basenu rekreacyjnego (dla uczestnika konkursu oraz rodzica lub jego opiekuna prawnego), oraz zaproszenie dla uczestnika konkursu oraz rodzica lub jego opiekuna prawnego do udziału w dedykowanych dla nich zajęciach w Edukatorium.

   Prace należy sfotografować lub zeskanować i następnie przesłać wraz z załącznikami, o których mowa w Regulaminie zabawy, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres konkurs@fabrykawody.eu. Wiadomość należy zatytułować „Konkurs – Wymarzony dzień w Edukatorium Fabryki Wody".

   Regulamin Konkursu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!