Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Turystyczne study tour, czyli spotkanie branżowe o Szczecinie

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Turystyczne study tour, czyli spotkanie branżowe o Szczecinie

   W środę rozpocznie się spotkanie dla przedstawicieli branży turystycznej – Study tour – Odkryj Szczecin. Przez trzy dni nasi goście będą odkrywać potencjał turystyczny Szczecina i budować oferty w oparciu o uzyskaną wiedzę.

   Do stolicy Pomorza Zachodniego przyjadą przedstawicie blisko 20 biur podróży oraz organizatorzy wycieczek z całej Polski. Program spotkania jest bardzo atrakcyjny, goście odwiedzą największe szczecińskie hotele, zwiedzą nasze atrakcje turystyczne, zapoznają się z legendami i opowieściami nt. naszego miasta oraz wypłyną w rejs statkiem. Wszystko po to, aby pokazać Szczecin jako atrakcyjną destynacji dla turystów krajowych i zagranicznych.

   Spotkanie rozpocznie się w środę o godz. 9.30 w Hotelu Dana. Pierwszego dnia uczestnicy projektu poznają potencjał turystyczny zarówno samego miasta jako destynacji, ale także jako bazy wypadowej do poznania całego Pomorza Zachodniego, ale również Berlina, Poczdamu, Stralsundu, Rugii, czy Kopenhagi. Wieczorem odbędzie się spotkanie networkingowe, które będzie owocowało w rozmowy i inspirujące spotkania.

   W czwartek i piątek podczas wspólnego zwiedzania uczestnicy study tour’u będą mogli zobaczyć ulubione miejsca turystów i mieszkańców oraz przekonają się o ich potencjale, zasmakują lokalnej kuchni i popłyną w rejs.

   Załączniki

   • program study tour Szczecin.pdf

    application/pdf

    Pobierz

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!