Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Trwają półkolonie w Netto Arenie – można jeszcze dołączyć

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Trwają półkolonie w Netto Arenie – można jeszcze dołączyć

   Rozpoczął się kolejny tydzień sportowych półkolonii w Netto Arenie. Na uczestników czekają profesjonalni instruktorzy z mnóstwem ciekawych atrakcji. Dzieci od 7 roku życia wciąż mogą dołączać do naszej zabawy.

   Oferta sportowych półkolonii obejmuje 9 godzin aktywnego wypoczynku i dedykowana jest do wszystkich dzieci, które mają skończone 7 lat. Uczestnicy biorą udział w zajęciach z  instruktorami: judo, gimnastyki, piłki nożnej oraz jazdy na rolkach. Ponadto nie brakuje atrakcji dodatkowych, takich jak wyjście do parku linowego, na Arkonkę, seansów filmowych, gier i zabaw w terenie, ale także zajęć muzycznych, warsztatów plastycznych czy ogniska z kiełbaskami i pamiątkowego zdjęcia. 

   Właśnie rozpoczął się drugi turnus sportowych półkolonii. Przed nami jeszcze dwa terminy tj.: 31.07-04.08 oraz 21.08-25.08, na które wciąż mamy wolne miejsca. Półkolonie rozpoczynają się w poniedziałki i kończą w piątki. Wychowawcy sprawują opiekę nad dziećmi od godz. 7.30 do 16.30. Każdego dnia maluchy mają zapewnione wyżywienie tj. drugie śniadanie i obiad. Koszt uczestnictwa w półkolonii to 750 zł. Dzięki wsparciu firmy Amazon siedmioro podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie spędzi wspaniały wakacyjny tydzień na półkoloniach w Netto Arenie. #AmazonPomaga

   Szczegółowe informacje o półkoloniach oraz zapisach można znaleźć na stronie:  https://netto.arenaszczecin.eu

   Zobacz więcej:

   Półkolonie dla podopiecznych MOPR od Amazon - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Aktywne półkolonie w Netto Arenie - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!