Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Półkolonie dla podopiecznych MOPR od Amazon

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Półkolonie dla podopiecznych MOPR od Amazon

   Dzięki wsparciu firmy Amazon siedmioro podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie spędzi wspaniały wakacyjny tydzień na półkoloniach organizowanych przez Żeglugę Szczecińską. #AmazonPomaga

   Firma sfinansowała udział siedmiorga podopiecznych Działu Wsparcia Rodziny w półkoloniach, które odbywają się w Netto Arenie. Każdy dzień wypełniony będzie zajęciami sportowymi z profesjonalnymi instruktorami. Dzieci będą mogły wspólnie trenować judo, gimnastykę, jazdę na rolkach czy pograć w piłkę nożną.

   - Zaplanowano także masę dodatkowych atrakcji m. in. wyjście do parku linowego, na Arkonę, place zabaw, ognisko z kiełbaskami, seans filmowy, zajęcia muzyczne, gry terenowe, a także zajęcia kreatywne (malowanie plecaków czy warsztaty decoupage) - mówi Maciej Homis, rzecznik prasowy miasta ds. pomocy społecznej. - Dodatkowo uczestnicy półkolonii będą mogli dowiedzieć się jak bezpiecznie spędzać wakacyjny czas podczas spotkania z ratownikami WOPR.

   Podczas półkolonii dzieci mają zapewnioną opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach od 7:30 do 16:30 oraz wyżywienie. Szczegółowe informacje o półkoloniach oraz zapisach można znaleźć na stronie:  https://netto.arenaszczecin.eu/   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!