Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   To już rok Centrum Inicjatyw Rodzinnych

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   To już rok Centrum Inicjatyw Rodzinnych
   Dzień Przyjaźni.jpg
   Dni Rodziny.jpg
   Dzień Fotografii.jpg
   Warsztaty Świąteczne.jpg
   Otwarcie CIR.jpg

   Za nami rok odkąd Centrum Inicjatyw Rodzinnych działa w Szczecinie. Za nami blisko 80 warsztatów, kilka dużych imprez plenerowych, a także tysiące odwiedzin i rozmów z mieszkańcami.

   Centrum rozpoczęło swoją działalność w ubiegłym roku w nieprzypadkowym terminie, bo w Międzynarodowy Dzień Rodziny.

   - Przez cały rok wiele działo się zarówno w siedzibie Centrum przy al. Wojska Polskiego 51 oraz w przestrzeni miasta - mówi Maciej Homis, rzecznik prasowy miasta ds. pomocy społecznej. - W siedzibie CIR mieszkańcy miasta mogli zdobyć wszystkie informacje, które mogą być niezbędne rodzicom oraz uzyskać informacje o ciekawych wydarzeniach czy inicjatywach organizowanych z myślą o szczecińskich rodzinach.

   Centrum organizowało też wiele ciekawych imprez plenerowych takich jak „Dni Rodziny”, „Dzień przyjaźni” czy „Dzień fotografii”. Podczas wszystkich spotkań na dzieci czekała moc atrakcji i ciekawych zajęć, które pozwalały na aktywne spędzenie wolnego czasu.

   Podobnie będzie w tym roku. W dniach 24-26 czerwca CIR zaprasza wszystkich mieszkańców na „Dni Rodziny”. Będzie to okazja do wspólnego świętowania z trzech okazji – Dnia Mamy, Dnia Dziecka i Dnia Taty. Piątek będzie okazją do spotkań w siedzibie Centrum, na sobotę zaplanowany jest festyn rodzinny na Jasnych Błoniach, a w niedzielę wspólna zabawa i ognisko na Polanie Sportowej.

   - Już dziś zapraszamy do wspólnego świętowania – mówi Karolina Lipińska, kierownik Centrum. – Wszystkie szczegółowe informacje pojawią się wkrótce na naszej stronie internetowej oraz profilach w mediach społecznościowych.

   Więcej na rodzina.szczecin.eu

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!