Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Taki kalendarz zdarza się tylko raz!

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Taki kalendarz zdarza się tylko raz!

   Takiego kalendarza jeszcze nie było. Visit Szczecin, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia i Lecę na Szczecin łączą siły i wspólnie tworzą kalendarz ścienny na 2024, który już od 17 listopada będzie można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej.

   Nieoczywiste kadry ze Szczecinem w tle, największe zwiastuny wiosny, topowe ulice oraz miejscówki, których może pozazdrościć nam każde inne miasto - takie obrazki znajdziemy w wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju kalendarzu na nadchodzący rok. Ta limitowana edycja jest efektem współpracy dwóch szczecińskich marek – Visit Szczecin oraz Lecę na Szczecin. Projekt koordynuje Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. Ideą kalendarza jest ukazanie piękna i wyjątkowości naszego miasta. Dodatkowo, na kartach zapisane zostały najważniejsze wydarzenia nadchodzącego roku – m.in. data finału regat the Tall Ships Races, którą każdy z nas powinien dobrze zapamiętać.

   Dwanaście miesięcy wypełnionych Szczecinem już teraz może zawisnąć w każdym domu. Kalendarz można zakupić w Centrum Informacji Turystycznej w kwocie 24 zł za sztukę.

   Więcej informacji na visitszczecin.eu  

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!