Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Szpargałek - czy uda się pobić kolejny rekord?

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Szpargałek - czy uda się pobić kolejny rekord?
   1 (9).jpg
   1 (10).jpg
   1 (11).jpg
   1 (1).jpg
   1 (2).jpg
   1 (3).jpg
   1 (4).jpg
   1 (5).jpg
   1 (6).jpg
   1 (7).jpg
   1 (8).jpg

   Już jutro, w środę 30 listopada o godzinie 10:30 zapraszamy na kolejną edycję Galerii Szpargałek. W poprzednim miesiącu padł rekord. Na konta organizacji pożytku publicznego trafiła rekordowa suma 8629 zł. Czy uda się pobić ten rekord?

   Charytatywna Galeria Szpargałek z ulicy Arkońskiej czynna będzie w godzinach 10:30-17:30. Tym razem otwarte będą dwa magazyny. Zamknięty pozostanie ten z gabarytami.

   - Nie oznacza to jednak, że nie będzie można trafić prawdziwych perełek - mówi Andrzej Kus, rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska. - Wręcz przeciwnie. Na półkach jest mnóstwo ozdób świątecznych, szkła, porcelany, zabawek, książek, obrazów. Wszystko dostępne za maksymalnie 25 złotych.

   Przypominamy, że na miejscu nie ma obrotu gotówką. Aby zabrać wybrany przedmiot należy wpłacić określoną kwotą na konto potrzebującej organizacji, pokazać dowód wpłaty naszym pracownikom i wtedy można zabierać „szpargałek” do domu.

   Od początku istnienia Galerii Szpargałek udało się przekazać organizacjom pożytku publicznego 243 386 tysięcy złotych.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!