Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy za nami

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy za nami

   To było 21 magicznych i przepełnionych świąteczną atmosferą dni. Dziękujemy, że byliście z nami!

   95 stoisk, 500 metrów świątecznych girland, 400 listów napisanych do seniorów, 174 godziny świątecznej muzyki i ponad 1000 godz. wytężonej pracy. Mamy to! Zakończył się Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy. Mamy nadzieję, że świąteczny klimat, zdjęcia i wspomnienia zostaną z Wami na dłużej.

   W tym roku jarmarkowe atrakcje czekały na Was aż na czterech placach w samym centrum naszego miasta (pl. Lotników, plac Adamowicza, aleja Kwiatowa, deptak Bogusława). Do Waszej dyspozycji były nie tylko, przepełnione przeróżnymi smakołykami, stoiska, ale i takie atrakcje jak spotkanie z Mikołajem, karuzela, czy warsztaty i spotkania.

   Ciepło przyjęliście również pomysł Bombkodzielni, która przez cały czas trwania jarmarku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Ale nie tylko, obok zabawy i świątecznych zakupów, wspomogliście schroniskowe zwierzaki ofiarując im karmę w zamian na świąteczne drzewka oraz pisaliście listy do samotnych seniorów.

   Dziękujemy, że z nami byliście i do zobaczenia za rok!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!