Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   25°

   Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy: Przed nami ostatni TAKI weekend

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy: Przed nami ostatni TAKI weekend
   Jarmark (4).JPG
   2.jpg
   3.jpg
   4.jpg

   Świąteczne przygotowania nabierają tempa, więc jeśli  chcecie choć na chwilę oderwać się od obowiązków, już dziś zapraszamy Was na ostatni weekend i ostatnie dni z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym.

   Piątek

   Zapowiada się kolejny weekend pełen atrakcji dla małych i dużych. Jeszcze dziś wieczorem zapraszamy Was do udziału w świątecznym quizie drużynowym i  na dawkę dobrej muzyki.

   Sobota

   W sobotę na placu Lotników najmłodsi mogą liczyć na świąteczne animacje i czytanie bajek, uwieńczeniem dla będzie koncert zespołu Szczecinianie, który pojawi się na scenie o godz. 19.00.

   Za to Deptak Bogusława odwiedzi Mikołaj! Z tej okazji przygotowaliśmy pakiet atrakcji dla dzieci m.in.  gry i zabawy i warsztaty.

   Niedziela

   Niedzielę zaczynamy pełną parą w Fabryce św. Mikołaja na placu Lotników. O godz. 15.00  zapraszamy na świąteczne przedstawienie „O bałwanku co miał złote serce”, koncert Arfika, Active Music, następnie wspólne kolędowanie z Chórem Uniwersytetu Szczecińskiego. A jeśli będziecie na Deptaku Bogusława to koniecznie zobaczcie świąteczny pokaz ogniowy w wykonaniu Kamila Żonglera o godz. 15.30.

   Zapraszamy!

   Codziennie na Jarmarku czekamy na Was z mnóstwem atrakcji. Można zrobić świąteczne zakupy, skorzystać z atrakcji, znaleźć wymarzony podarunek pod choinkę czy napić się ciepłej czekolady lub grzanego wina. Zapraszamy!

   Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa do 22 grudnia.

   Pełen program wydarzenia oraz opis wszystkich atrakcji można znaleźć na stronie:

   www.kolorowaaleja.pl/jarmark-bozonarodzeniowy-2022/

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!