Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy: Dzieci ozdabiają choinki

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy: Dzieci ozdabiają choinki
   55.jpg
   44.jpg
   33.jpg
   22.jpg
   88.jpg
   77.jpg
   66.jpg

   Tegoroczny Jarmark zdobi ponad 40 przepięknie udekorowanych choinek. To efekt pracy najmłodszych uczniów i przedszkolaków ze Szczecina i okolic. Zobaczcie sami!

   Każda choinka ma swój niepowtarzalny styl, a znajdziecie je na alei Kwiatowej, placu Adamowicza i placu Lotników. Wystarczy wybrać się na Jarmark i rozejrzeć się wokół, drzewka mogą posłużyć również na inspirację drzewek w Waszych domach.

   Iglaki za przysmaki

   A jeśli już o drzewkach mowa to nie sposób wspomnieć o czekającej nas w ostatnim dniu Jarmarku akcji. Jeżeli też stajecie przed wyborem: kupić choinkę czy zrobić dobry uczynek? Już nie musicie się trudzić! Wystarczy, że 22 grudnia przyniesiecie do nas karmę dla zwierząt, a w podzięce otrzymacie wspaniałego iglaka. Liczba choinek ograniczona.

   Odwiedź nas już dziś

   Codziennie na Jarmarku czekamy na Was z mnóstwem atrakcji. Można zrobić świąteczne zakupy, skorzystać z atrakcji, znaleźć wymarzony podarunek pod choinkę czy napić się ciepłej czekolady lub grzanego wina. Zapraszamy!

   Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa do 22 grudnia.

   Pełen program wydarzenia oraz opis wszystkich atrakcji można znaleźć na stronie:

   www.kolorowaaleja.pl/jarmark-bozonarodzeniowy-2022/

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!