Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Szczeciński Budżet Obywatelski 2023: Weź udział w Akademii

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   Szczeciński Budżet Obywatelski 2023: Weź udział w Akademii

   Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców Szczecina, którzy chcieliby złożyć wniosek do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, do skorzystania z bezpłatnych warsztatów w ramach Akademii SBO.

   Obowiązują zapisy – poprzez formularz dostępny na stronie: www.akademiasbo.szczecin.pl/wydarzenia/warsztaty

   Warsztaty „Wniosek SBO 2023 bez tajemnic”

   Masz pomysł na projekt w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2023, ale nie wiesz, jak się zabrać za jego przygotowanie? Zastanawiasz się, jak oszacować budżet, albo jak poprawnie przygotować wniosek? Podczas warsztatów przyjrzymy się narzędziom, które mogą pomóc w wypełnieniu formularza projektu i pokażemy, gdzie szukać informacji, które mogą się w tym przydać. Dowiesz się też, jak wygląda weryfikacja wniosku. Warsztaty poprowadzi Paulina Stok-Stocka.

   Warsztaty odbędą się w czwartek, 9 czerwca o godz. 18:00 w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim, ul. bł. Królowej Jadwigi 43/U1.

   O prowadzącej:

   Paulina Stok-Stocka – menadżerka projektów, fundraiserka, animatorka kultury. Wiceprezeska Stowarzyszenia Edukacyjno-Artystycznego „Oswajanie sztuki”. Doradczyni kluczowa w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w regionie szczecińskim. Od 2019 r. koordynatorka Akademii SBO. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków finansowych na realizację projektów kulturalnych i społecznych, a także ich koordynacji. Realizowała zarówno małe oddolne działania na bazie pracy wolontariackiej i w oparciu o własne zasoby rzeczowe, po projekty o wartości kilkuset tysięcy złotych, zarówno miękkie jak i inwestycyjne. Doradza podmiotom, organizacjom i grupom nieformalnym w przygotowaniu i realizacji projektów, w tym w opracowaniu strategii pozyskiwania funduszy i przygotowaniu wniosków.

   Warsztaty „Projekt SBO 2023 ubrany w słowa”

   Wiesz już, na czym polegać będzie Twój projekt do SBO? W takim razie czas go opisać! Na ostatnich warsztatach porozmawiamy o tym, jak pisać, aby tekst wniosku był prosty i łatwy do zapamiętania. Skupimy się na wybranych częściach formularza wniosku do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2023 – szczególnie ważnych z punktu widzenia osób głosujących. Dowiesz się, jak jasno ująć w słowa tytuł, opis i uzasadnienie projektu i sprawić, by były dobrą wizytówką Twojego pomysłu. Warsztaty poprowadzi Anna Tuderek.

   Warsztaty odbędą się w poniedziałek, 13 czerwca o godz. 18:00 w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim, ul. bł. Królowej Jadwigi 43/U1.

   O prowadzącej:

   Anna Tuderek - swoje życie zawodowe konsekwentnie wiąże z kulturą, komunikacją i budowaniem relacji. Włącza się w opracowywanie oraz wdrażanie identyfikacji wizualnej firm i instytucji. Uczestniczy w opracowywaniu strategii komunikacyjnych i promocyjnych. Koordynuje kampanie wizerunkowe. Pełni funkcję redaktora prowadzącego różnorodnych projektów wydawniczych, w tym promocyjnych. Redaguje treści na strony internetowe oraz opracowuje treści reklam i artykułów sponsorowanych. Prowadzi komunikację w portalach społecznościowych. Buduje relację z mediami oraz zapewnia obsługę prasową różnorodnych inicjatyw. Angażuje się w organizację imprez i wydarzeń kulturalnych. Od 2010 roku prowadzi szkolenia. Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku politologia z filozofią, ukończyła także studia podyplomowe na kierunkach: media i komunikowanie (Uniwersytet Szczeciński) oraz menedżer kultury (Uniwersytet Wrocławski).

   Wszelkie informacje na temat SBO oraz tegorocznych działań w ramach Akademii można znaleźć na stronie www.sbo.szczecin.eu.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!