Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   Szczeciński Bieg Świetlików po raz pierwszy!

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Szczeciński Bieg Świetlików po raz pierwszy!

   Właśnie wystartowały zapisy na pierwszy w Szczecinie nocny bieg dla dzieci – Szczeciński Bieg Świetlików. To wydarzenie będzie towarzyszyć 5. edycji Szczecińskiego Biegu Nocnego.

   W tym roku także najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił podczas nocnego biegania. Szczeciński Bieg Nocny będzie miał swoją wersję dla dzieci! Wystartowały właśnie zapisy na 1. Szczeciński Bieg Świetlików. Na najmłodszych zawodników będą czekać dystanse od 200 do nawet 1000 m. Oczywiście długość trasy będzie adekwatna do wieku młodego biegacza.

   - Co ważne, 1. Szczeciński Bieg Świetlików odbędzie się w tym samym terminie, co Bieg Nocny, czyli 10 maja na Jasnych Błoniach. Starty najmłodszych zaplanowane są na chwilę po godzinie 20:00 - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia

   Ceny pakietów zaczynają się już od 50 zł! Są też warianty z zakupem świet(l)nej koszulki. Im szybciej zdecydujemy się na zakup, tym większa szansa na tańszy pakiet.

   • 12-29.02 - 50 zł bez koszulki / 95 zł z koszulką
   • 01.03-15.04 - 60 zł bez koszulki / 115 zł z koszulką
   • 16-30.04 - 60 zł bez koszulki
   • po 01.05 - 75 zł bez koszulki
     

   Link do zapisów: DO:ST:AR:TU (domtel-sport.pl)

   Uwaga. Pakiety z koszulkami można nabyć tylko do 15 kwietnia.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!