Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   Szczecin Love 2022: pokazaliście za co kochacie Szczecin!

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Szczecin Love 2022: pokazaliście za co kochacie Szczecin!

   Już wszystko jasne! Letni dzień w Parku Kasprowicza, Szczecin wyłaniający się zza mgły oraz Jezioro Głębokie widziane z lotu ptaka - takie trzy kadry zostały uznane za najlepsze zdjęcia zgłoszone do tegorocznej edycji miejskiego konkursu fotograficznego Szczecin Love.

   W tym roku rywalizacja na najlepsze zdjęcia ukazujące stolicę Pomorza Zachodniego była naprawdę zacięta. W ciągu 3 miesięcy trwania konkursu uczestnicy zgłosili mnóstwo zdjęć, które pokazywały to za co kochają Szczecin. Nadodrzańskie bulwary, Wały Chrobrego, tereny zielone, ciekawe detale architektoniczne to tylko część z nadesłanych w tym roku kadrów. Co ważne, wiele ze zgłoszonych obrazków, to nie tylko fotografie doskonałe pod względem technicznym, ale przede wszystkim ciekawe i oryginalne zdjęcia. To wszystko sprawiło, że Jury miało przed sobą naprawdę trudne zadanie. Ostatecznie, za sprawą głosów komisji konkursowej, zgodnie z regulaminem konkursu, wyłoniono 3 zwycięzców.

   Fotografia, która została uznana za najlepszą i tym samym zajęła 1. miejsce w całej tegorocznej rywalizacji to zdjęcie autorstwa Pana Damiana. Przedstawia nie tylko charakterystyczny łuk Teatru Letniego, ale również Park Kasprowicza, Rusałkę oraz szczecinian spędzających wolny czas na łonie natury w letni ciepły dzień.

   Na drugim miejscu w tym roku uplasował się zachwycający kadr Szczecina wyłaniającego się zza gęstej mgły autorstwa Pana Adriana. To wyjątkowe zdjęcie zostało wykonane przy pomocy drona, dzięki czemu jego odbiorcy mogą zobaczyć to, co na co dzień nie jest widoczne na pierwszy rzut oka.

   Na trzecim miejscu w tym roku znalazła się fotografia Pana Mateusza. To również obrazek, który został wykonany przy użyciu drona. Zdjęcie przedstawia szczecińskie jezioro Głębokie oraz otaczające je lasy. Niezwykłości zdjęciu dodają odbijające się w tafli wody kolorowe chmury.

   Jednocześnie, zgodnie z zapowiedziami, Jury wyłoniło również 20 osób, które za swoje prace otrzymają wyróżnienia w postaci zestawów miejskich gadżetów.

   Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji konkursu fotograficznego Szczecin Love dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!