Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Szczecin: Chcesz się pozbyć kopciucha?

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Szczecin: Chcesz się pozbyć kopciucha?

   W związku z planowanym uruchomieniem naboru wniosków o dofinansowanie dla gmin w ramach programu „Ciepłe Mieszkanie”, osoby które w przyszłości chciałyby zdobyć pieniądze na likwidację pieca, proszone są o wypełnienie specjalnej ankiety.

   Chodzi o oszacowanie skali zapotrzebowania na wymianę źródeł ciepła wśród mieszkańców Szczecina. Program realizowany będzie w momencie pozyskania środków finansowych przez Gminę Miasto Szczecin.

   Program „Ciepłe Mieszkanie” przeznaczony będzie dla osób fizycznych, posiadających tytuł prawny wynikający z prawa własności, ograniczonego prawa rzeczowego do lokalu mieszkalnego, najemców lokali z zasobu gminnego, a także dla małych wspólnot mieszkaniowych (od 3 do 7 lokali), zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania na wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na paliwa stałe oraz poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Miasto Szczecin.

   Anonimowe ankiety można składać do 30 września 2023 r.

   1. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: klimat@um.szczecin.pl;

   2. w urnie znajdującej się w holu – przed salą Obsługi Interesantów (nr 62) Urzędu Miasta Szczecin przy pl. Armii Krajowej 1;

   3. w filii Urzędu Miasta na Prawobrzeżu, ul. Rydla 39-40 przy stanowisku 27-28;

   4. pocztą na adres: Wydział Ochrony Środowiska, Urząd Miasta Szczecin, plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin.

   Złożenie ankiety nie zobowiązuje do udziału w programie.

   Załączniki

   • Ankieta 2023 - Ciepłe Mieszkanie.docx

    application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document

    Pobierz

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!