Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Strażnicy miejscy złapali go na gorącym uczynku

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Strażnicy miejscy złapali go na gorącym uczynku
   Śmieci poremontowe zrzut.JPG
   Wyrzucanie śmieci poremontowych.JPG

   We wtorek, 6 czerwca około godziny 10.30 strażnicy miejscy z Oddziału Północ otrzymali zgłoszenie od dyżurnego, że na Warszewie nieznany mężczyzna pozbywa się odpadów poremontowych.

   - Strażnicy po przybyciu na miejsce potwierdzili ten fakt i złapali mężczyznę wywożącego gruz, pokruszony gres i kafelki wysypując to do wąwozu za posesjami - informuje st. insp. Joanna Wojtach, Rzecznik Straży Miejskiej Szczecin. - Informacje o tym przekazał jeden z mieszkańców, który obserwował całe zajście.

   Mężczyzna za zaśmiecanie terenu zielonego został ukarany maksymalną kwotą mandatu, który przewiduje taryfikator zgodnie z art.145 Kodeksu Wykroczeń.

   - Oczywiście nielegalne wysypisko musiało zostać niezwłocznie wysprzątane - mówi st. insp. Joanna Wojtach. - Mężczyzna został również zobowiązany do dostarczenia faktur na utylizację gruzu. Dzięki informacjom od mieszkańców wiele spraw możemy wyjaśnić. Gdybyśmy w tym przypadku nie zostali zaalarmowani na czas przez czujnego mieszkańca to sprawca podrzucenia odpadów byłby nieustalony.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!