Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Strażnicy miejscy złapali go na gorącym uczynku

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Strażnicy miejscy złapali go na gorącym uczynku
   Śmieci poremontowe zrzut.JPG
   Wyrzucanie śmieci poremontowych.JPG

   We wtorek, 6 czerwca około godziny 10.30 strażnicy miejscy z Oddziału Północ otrzymali zgłoszenie od dyżurnego, że na Warszewie nieznany mężczyzna pozbywa się odpadów poremontowych.

   - Strażnicy po przybyciu na miejsce potwierdzili ten fakt i złapali mężczyznę wywożącego gruz, pokruszony gres i kafelki wysypując to do wąwozu za posesjami - informuje st. insp. Joanna Wojtach, Rzecznik Straży Miejskiej Szczecin. - Informacje o tym przekazał jeden z mieszkańców, który obserwował całe zajście.

   Mężczyzna za zaśmiecanie terenu zielonego został ukarany maksymalną kwotą mandatu, który przewiduje taryfikator zgodnie z art.145 Kodeksu Wykroczeń.

   - Oczywiście nielegalne wysypisko musiało zostać niezwłocznie wysprzątane - mówi st. insp. Joanna Wojtach. - Mężczyzna został również zobowiązany do dostarczenia faktur na utylizację gruzu. Dzięki informacjom od mieszkańców wiele spraw możemy wyjaśnić. Gdybyśmy w tym przypadku nie zostali zaalarmowani na czas przez czujnego mieszkańca to sprawca podrzucenia odpadów byłby nieustalony.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!