Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Stadion Miejski - komentarz

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Stadion Miejski - komentarz

   W związku z dzisiejszym artykułem opublikowanym na portalu GS24.pl (pełna treść tutaj) oraz pytaniami ze strony mediów dot. możliwości wpuszczenia kibiców na Stadion Miejski informujemy.

   - Czekamy na zakończenie procedury odbiorowej ze strony nadzoru budowlanego - mówi Piotr Zieliński, rzecznik prasowy Miasta Szczecin ds. inwestycji. - Jednak dopiero po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie oraz przede wszystkim po zakończeniu wszystkich czynności odbiorowych pomiędzy Doraco a Szczecińskimi Inwestycjami Miejskimi i po przekazaniu obiektu Pogoni od Miasta, będzie można określić, kiedy na stadion wpuszczeni zostaną kibice. Na dzień dzisiejszy żadna data nie jest pewna. O ile pod względem budowlanym i BHP obiekt będzie gotowy, to pod kątem zwykłego użytkowania pozostaje jeszcze trochę pracy do zrealizowania w ramach odbioru inwestorskiego. Mowa tu choćby o regulacji systemu BMS, który jest odpowiedzialny za zarządzanie budynkiem – np. sterowaniem klimatyzacją, wentylacją, ogrzewaniem, oświetleniem, instalacjami pomiarowymi itp.; czy pracach porządkowych jak i montażem wyposażenia wewnętrznego obiektu. Pracujemy nad tym aby kibice możliwie szybko zasiedli na wszystkich trybunach, jednak nadmierny pośpiech nie jest w tym przypadku wskazany. Dopiero obiekt w pełni funkcjonalny można przekazać użytkownikowi.  

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!