Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Sprzęt dla TOZ-u w Szczecinie

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Sprzęt dla TOZ-u w Szczecinie

   Miasto po raz kolejny poszukuje dostawców sprzętu dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.

   To już czwarty przetarg ogłoszony przez Miasto dla tego zadania. Do tej pory TOZ otrzymał już aparat usg, stoły weterynaryjne i narzędzia chirurgiczne. Na liście nadal jednak pozostaje kilkadziesiąt pozycji, na które są poszukiwani dostawczy. To m.in.: weterynaryjny monitor parametrów życiowych, mikroskop biologiczny, aparat do biochemii, weterynaryjny analizator do hematologii, a także wiele mniejszych artykułów i sprzętów dla zwierząt, jak klatki, kagańce, smycze czy transportery.

   Aby zwiększyć zainteresowanie przetargiem i ułatwić udział większej liczbie firm, przedmiot zamówienia został podzielony  na 14 części, które obejmują przedmioty z różnych grup, np. analizatory, sprzęt zabiegowy, sprzęt stomatologiczny, meble do gabinetu, mikroskop, akcesoria do łapania zwierząt, klatki, smycze i obroże czy akcesoria do strzyżenia. Każdy z oferentów może złożyć swoją ofertę w wybranych częściach, nawet tylko jednej. Zmieniono też niektóre parametry

   Ostateczny termin składania ofert na platformie e-Zamówienia to 25 maja ,  godz. 8.30.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!