Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Spacer Bukówką i rozmowy o przyszłości Gumieniec

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Spacer Bukówką i rozmowy o przyszłości Gumieniec

   Zapraszamy na spacer ścieżką położoną wzdłuż rzeki Bukowej w Szczecinie (wejście od ul. Wierzbowej/Braniborskiej), który odbędzie się 26 maja w godzinach 14:00-17:00.


   Będzie to okazja do odwiedzenia gumienieckiej enklawy, podyskutowania o jej przyszłości i rozwoju Gumieniec, korzystając z półtorametrowej makiety z klocków LEGO. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców Szczecina. 

   Wszystkie zaproponowane przez mieszkańców rozwiązania i potencjalne inwestycje zostaną opublikowane na stronie i grupach osiedlowych jako propozycje projektów do realizacji w ramach kolejnych edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego - piszą organizatorzy wydarzenia. 

   Wydarzenie jest formą konsultacji przedprojektowych, mających na celu zbadanie potrzeb mieszkańców i zebranie pomysłów rzutujących na zagospodarowanie wolnej przestrzeni na terenie osiedla administracyjnego Gumieńce w Szczecinie, umożliwiających wykreowanie atrakcyjnej przestrzeni dla mieszkańców.

   Plan wydarzenia, zaplanowane atrakcje i inne informacje będą publikowane na niniejszej stronie Spacer Bukówką | Facebook.

   Do zobaczenia!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!