Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   SBO 2025: Zobacz tegoroczne pomysły na Szczecin

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Od dziś mieszkańcy zainteresowani projektami złożonymi w tegorocznej edycji SBO mogą zapoznać się z nimi na stronie sbo.szczecin.eu.

    

   W tegorocznej puli, znalazło się 210 projektów, z czego 176  lokalnych i  34  w kategorii Zielonego SBO. Większość z nich została już zweryfikowana pod względem formalnym i trafiła do weryfikacji merytorycznej. Wszystkie zostały opublikowane na stronie sbo.szczecin.eu.

    - Projekty, po weryfikacji formalnej, trafiają do weryfikacji merytorycznej, czyli sprawdzenia pod kątem możliwości ich realizacji - powiedziała Sylwia Cyza-Słomska z Centrum Informacji Miasta.

    Te projekty, które przejdą pozytywnie całą procedurę i zostaną zatwierdzane przez Radę ds. Budżetu Obywatelskiego, trafią na listę do głosowania. Mieszkańcy wybiorą najlepsze z nich jeszcze w tym roku.

   Przypominamy. Tegoroczna pula na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego to 17 200 000 zł (w tym projekty Zielone SBO - 5 160 000 zł, projekty lokalne -12 040 000 zł).

   Więcej:
   www.sbo.szczecin.eu

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!